Організатор Questra World Павло Кримов погрожує ЗМІ, ігноруючи заяви прокуратури.

Стало відомо, що організатор фінансових афер Questra World і Atlantic Global Asset Management Павло Кримов через своїх посередників почав посилати в ЗМІ погрози з вимогою видалити розміщену про нього інформацію. Представник Кримова в своїх листах заявляє про те, що ЗМІ безпідставно публікують скандальну правду про шахрая. Однак, ймовірно, підлеглі пана Кримова втратили кілька важливих фактів. Справа в тому, що всі публікації, розміщені про злочинця Кримова Павла Геннадійовича ґрунтуються на офіційній заяві Департаменту Внутрішніх Справ Республіки Казахстан. Є вже кілька кримінальних справ, порушених за ст. 190 ч. 4 КК РК - шахрайство в особливо великому розмірі. Останні з яких зареєстровані 30.06.2017 і 08.09.2017, ця інформація є відкритою і тому висвітлюється не тільки в друкованих та онлайн-виданнях, а й по телебаченню.

На доказ цього факту, ви можете вивчити репортажі, які висвітлюють інформацію про організатора Questra World Павло Кримова. Телевізійний сюжет, де йдеться про першого постраждалого, що звернулися в правоохоронні органи.

У ролику також присутній коментар представника прес-служби Департаменту Внутрішніх Справ РК. Цілком очевидно, що подібне висвітлення інформації не тільки законно, але ще і ефективне, оскільки попереджає громадян про небезпеку фінансової піраміди Кримова.

Також розглянемо один з останніх репортажів, де вже йдеться про те, що тільки в Казахстані в поліцію звернулися жителі відразу 8 областей. На 35-ій секунді чітко видно документ шахрая. Фігурант - організатор Questra World, уродженець України (м. Запоріжжя) Павло Геннадійович Кримов 1975 р.н.

З огляду на все вищесказане, встановлено, що вимоги видалити публікації про правопорушення Павла Геннадійовича Кримова абсолютно незаконні. Тому при повторних спробах тиску, погроз і неоднозначних натяків з боку представників шахрая, ви маєте право звернутися до правоохоронних органів.

Також нагадуємо, що слідчі приймають інформацію про злочинні дії Павла Кримова і просять потерпілих зв'язатися за телефонами: 8 (727) 254-42-62, 8 (727) 254-43-79, 8-708-383-38-56, 8-778-262-82-48.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )