Чекають на ідеї: Рівненщина і далі розвивається за Стратегією

У 2015 році на Рівненщині було прийнято Стратегію розвитку на майбутні п’ять років

За цей час в області вже реалізувалипівсотні різних проектів, ще 67 – у стадії виконання.Про це йшлося під час засідання обласної робочої групи з впровадження Стратегії регіонального розвитку до 2020 року.

Так, майже половина впроваджених проектів стосувалося розвитку сільських територій, третина ідей направлена на економіку, решта – на людський капітал.

«Чи не основною метою є зменшення соціального дисбалансу між селом і містом. Так, у сільських територіях акцентували увагу на освіті, а у містах пріоритетом стало відновлення роботи Рівненського аеропорту та розвиток туризму», - розповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк під час презентації.

Загалом на усі проекти вдалося залучити більше 1 мільярда гривень з різних джерел.

Втім, значну частину коштів спрямовано з Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Тому, заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко наголосив на важливості залучення коштів ззовні, тобто зосередитися на міжнародній допомозі.

Нині ж стартує другий етап впровадження Стратегії – на 2018-2020 роки. До 15 серпня усі бажаючі можуть запропонувати свої ідеї, а восени подані проекти будуть остаточно відібрані.

Пріоритетами на наступні роки у розвитку Рівненщини, на думку Ігоря Тимошенка, мають бути: впровадження опорних шкіл, створення у громадах ЦНАПів та Центрів безпеки. Президент Західноукраїнської регіональної непідприємницької громадської організації «Волинський ресурсний центр» Василь Крашевський додав, що ключовим також має бути розвиток бізнесу та створення робочих місць.

Презентація моніторингу та оцінки результативності виконання у Плану на 2015 - 2017 роки Стратегії розвитку

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )