Рівненських підприємців запрошують на переговорний практикум

25 квітня у Рівному проведуть практикум «Результативні переговори», який проходитиме у форматі гри. Мета заходу – навчитися відстоювати свою думку для досягнення бажаного результату. Організатори – Клуб Ділових Людей.

            Учасників заходу поділять на групи, кожному запропонують певну роль, завдання та кілька ситуацій для практики проведення переговорів. А по завершенню модератор проведе аналіз та розбір помилок, запропонує альтернативні варіанти проведення переговорів і рекомендації щодо їх удосконалення.

«Ключове питання у будь-якому бізнесі – успішні переговори. Прибуток компанії безпосередньо залежить від того, наскільки її співробітники вміють вести переговори різної складностівід укладання договору про закупівлі або поставки до договору про повернення товару або стягнення заборгованості. Як навчитися такому вмінню – дізнаємося на переговорному практикумі», – зазначає спікер Михайло Ткач.

Захід розпочнеться о 17:00 і триватиме до 20:00 за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 3а (InfoHub). Деталі та реєстрація за посиланням:http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2174.html

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )