• Головна
  • Рівненський волейбольний «Водник» – відразу срібний і бронзовий призер
17:15, 8 червня 2012 р.

Рівненський волейбольний «Водник» – відразу срібний і бронзовий призер

Успішним виступом у фіналі вищої студентській та аматорських ліг України завершила сезон чоловіча збірна команда університету з волейболу.

Згідно з положенням про змагання у вищій студентській лізі грає вісім команд. Після двох попередніх турів до фінальної четвірки увійшли чотири команди, з них дві команди повністю укомплектовані гравцями професійної суперліги Українського волейболу. За результатами третього, фінального, туру наша команда вперше стала бронзовими призерами серед кращих студентських команд України.

У вищій аматорській лізі грає 12 команд, які за територіальною ознакою розподілені на три підгрупи. За підсумками трьох турів наша команда увійшла до фінальної четвірки змагань, які відбулися з 1 по 3 червня у м. Вінниця. Після проведених напружених та безкомпромісних ігор ми отримали перемогу з рахунком 3:2 над командою «Інваспорт» з м.Житомира, яка є чемпіоном Європи, світу та Олімпійських ігор серед спортсменів з вадами слуху, та взяли верх над командою господарів майданчику з рахунком 3:1. Проте поступилися команді з Чернівецької області з рахунком 2:3, програвши п’яту партію 13:15. За підсумками фінальної частини змагань ми вибороли срібні медалі чемпіонату України, що дає право присвоїти волейболістам спортивне звання «кандидат у майстри спорту».

Зрілу майстерність на протязі сезону показала вся волейбольна дружина університету. Особливо відзначилися студенти Причта Максим (МЕФ), Кушта Максим (ФВГ), Рудницький Костянтин (МЕФ) та випускник ФЕіП Павленко Олексій.

Окрім того, гравець команди Панкратенков В’ячеслав (ФМ) не тільки був лідером нашого колективу, а вперше в історії нашого університету виконав норматив «майстра спорту України», виступаючи за команду суперліги «Кримсода», у складі якої виборов срібні медалі Чемпіонату України 2012 року.

Тренери команди «Водник» - завідувач кафедри фізвиховання Богдан Зубрицький та старший викладач кафедри Олександр Цицаркін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію