У Рівному спортсмени на візках грали в теніс

Цими вихідними на Рівненщині пройшли відкриті змагання серед спортсменів з інвалідністю.

На Кубок області з  футзалу серед спортсменів з наслідками ДЦП та вадами слуху приїхали близько 60 спортсменів з Волині, Львівщини, а також вихованці Острозької спецшколи-інтернату.

Команда Рівненщини стала переможцем змагань. Друге місце посіла команда Волині, III – Львівської області.

Водночас, в приміщені регіонального центру «Інваспорт» відбувся відкритий Кубок області з тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами слуху.

74 учасники із Рокитнівського,  Зарічненського, Костопільського, Здолбунівського, Володимирецького, Млинівського, Дубенського районів, смт Смига, міст Луцьк,  Острог та Рівне змагалися у чотирьох класах: І - спортсмени на візках, ІІ – спортсмени з наслідками ДЦП, ІІІ – спортсмени з іншими ураженнями ОРА, IV спортсмени з вадами слуху. Переможцями та призерами змагань стали:

Спортсмени на візках (чоловіки)

І місце – Крамарець Віталій (м. Рівне)

ІІ місце – Попок Віталій (м. Рівне)

ІІІ місце – Буткевич Петро (м. Рівне) 

Спортсмени з наслідками ДЦП (юнаки)

І місце – Макарчук Богдан (Костопільський р-н)

ІІ місце – Ступницький Іван (Костопільський р-н)

ІІІ місце – Пюро Володимир (м. Рівне) 

Спортсмени з наслідками ДЦП (дівчата)

І місце – Баша Емілія (Костопільський р-н)

ІІ місце – Грищенко Надія (м. Рівне)

ІІІ місце – Пюро Володимир (м. Рівне) 

Спортсмени з наслідками ДЦП (чоловіки)

І місце – Сапронов Петро (м. Луцьк)

ІІ місце – Рожков Владислав (м. Рівне)

ІІІ місце – Білошкурник Юрій  (м. Острог) 

Спортсмени з УОРА (чоловіки)

І місце – Сапіга Михайло (м. Рівне)

ІІ місце – Вдовін Михайло (Млинівський р-н)

ІІІ місце – Пахнюк Олександр (Рокитнівський р-н) 

Спортсмени з УОРА (жінки)

І місце – Леошик Ірина (м. Рівне)

ІІ місце – Стаховська Наталія (м. Рівне)

ІІІ місце – Качуровська Карина (м. Рівне) 

Спортсмени з вадами слуху (юнаки)

І місце – Павельчук Василь (м. Острог)

ІІ місце – Грабік Тимофій (Здолбунівський р-н)

ІІІ місце – Гандабеску Віктор (Костопільський р-н) 

Спортсмени з вадами слуху (дівчата)

І місце – Пилипей Олександра (м. Острог)

ІІ місце – Юглічек Анжеліка (м. Острог)

ІІІ місце – Суниця Дарина (м. Рівне) 

Спортсмени з вадами слуху (чоловіки)

І місце – Шкрунь Олег (м. Луцьк)

ІІ місце – Белошицький Павло (м. Рівне)

ІІІ місце – Юглічек Григорій (м. Рівне) 

Спортсмени з вадами слуху (жінки)

І місце – Рижковська Людмила (м. Рівне)

ІІ місце – Юглічек Ніна (м. Рівне)

ІІІ місце – Дячук Інна (м. Рівне)  

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Основний принцип - «відвідувай - відписувай ». Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образи; пряме порівняння з іншими конкуруючими компаніями; розміщення посилань на сторонні ресурси Інтернету; реклама та самореклама, заяви, пов'язані з діяльністю компанії.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Актуальність
0/12
Виклад
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати