На що звернути увагу при купівлі інгалятора?

Різноманітні віруси активуються як тільки на вулиці стає прохолодніше. Це призводить до загострення простудних захворювань. Враховуючи несприятливу екологічну ситуацію і вживання продуктів, насичених шкідливими речовинами, нашому організму з кожним роком стає все складніше і складніше боротися з різними інфекціями, покладаючись виключно на свій імунітет. Щоб допомогти своєму організму впоратись з простудними захворюваннями, рекомендується придбати інгалятор для домашнього застосування, наприклад інгалятор Юлайзер. Мешканці міста Рівне та інших населених пунктів країни мають можливість придбати не лише сам прилад, а й запчастини до нього. Але постає питання: який прилад вибрати? Потрібно знати, які критерії важливо враховувати, щоб зробити правильний вибір.

Перш за все потрібно розібратися в тому, що відрізняє інгалятор від небулайзера. Головна відмінність між ними полягає у способі створення аерозольної хмари. В усьому іншому особливих відмінностей між цими двома апаратами немає.

Інгалятор – це прилад, утворюючий хмару гарячої пари, яку людина буде вдихати. Як правило, важко хворим пацієнтам, а також діткам раннього віку дуже складно робити інгаляції гарячою парою.

Якщо говорити про небулайзер, то він виробляє негарячу аерозольну хмару за допомогою ультразвуку чи компресора. Тяжко хвора людина чи маленька дитина зможе абсолютно легко вдихати пару, а лікарська речовина легко проникає у важкодоступні відділи дихальних шляхів, в результаті чого одужання приходить набагато швидше.

Враховуючи ефективнішу дію і більш легке використання небулайзера, зупинемося більш детально на основних критеріях, на які потрібно звернути увагу, при покупці:

  • Для забезпечення ефективного і якісного прогрівання дихальних шляхів, рекомендовано використовувати ультразвуковий інгалятор з використанням пару.

  • Призначення небулайзера тому, щоб лікарські засоби якомога швидше надходили в конкретні ділянки системи дихання. Саме тому під час здійснення покупки так важливо розуміти, для лікування яких ділянок буде застосовуватися небулайзер. Так, якщо потрібне лікування найбільш важкодоступних ділянок, перевагу слід віддати ультразвуковому або меш-небулайзеру, що забезпечують найбільш дрібне розщеплення лікарського розчину на частки.

  • Самий простий в користуванні компресорний небулайзер, але його використання можливе лише в одному положенні.

  • 4. Електронно-сітчастий або меш-небулайзер найбільш універсальний, бо поєдную в собі все найкраще від усіх відомих видів інгаляторів.

  • Процедура інгаляції системи дихання повинна тривати приблизно 15 хвилин. Вибираючи небулайзер потрібно оцінити місткість резервуара: її повинно вистачати на проведення процедури, інакше доведеться припиняти інгаляцію, щоб наповнити резервуар, що, звичайно ж, створює певний дискомфорт.

  • В разі потреби небулайзера, що буде використовуватися під час подорожей чи відряджень, слід звернути увагу на моделі, що працюють від батарейок.

  • Обов’язково, щоб прилад мав сертифікат якості, а також пройшов тестування у відповідності до Європейських стандартів лікування небулайзерами. Про що повинні бути відповідні документи.

Завдяки цим порадам можливо обрати саме той прилад, що зможе використовувати уся сім’я. Адже зробити вибір серед такого величезного асортименту доволі складно. Домашній інгалятор стане надійним помічником у подоланні різноманітних хвороб систем дихання, допоможе швидше одужати.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)