Рівняни-інваліди здобули 23 нагороди на Кубку України з легкої атлетики

9 золотих, 9 срібних та 5 бронзових медалей вибороли рівненські спортсмени-інваліди на Кубку України з легкої атлетики.

Змагання проходили у місті Кропивницьк з 14 по 16 липня серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумово-фізичного розвитку.

В даних змаганнях приймали спортсмени з усіх областей України. Збірну команду Рівненщини представляли 11 спортсменів.

Нагороди Рівненських спортсменів

 Спортсмени з ураженнями ОРА штовхання ядра

1 місце - Роман Новак (підтвердив норматив майстра спорту України), тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.; F - 44

1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

І місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.

2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;

Метання диску

1 місце - Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

І місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.;

1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

1 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;

3 місце – Олег Товкач, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

Метання спису

1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;

3 місце - Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

Біг 100 м

2 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.

Біг 800 м

1 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.

Спортсмени з вадами РФР біг 100 м

2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.

Біг 200 м

2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.

Стрибки у довжину з розбігу

3 місце - Холод Оксана, Т/F – 20,  (виконала  розряд КМСУ ), тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.

Спортсмени з вадами зору біг 100 м

2 місце – Бондарчук Валентин, Т/F – 13,  (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

Біг 200 м

2 місце – Бондарчук Валентин Т/F – 13, (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

Стрибки у довжину з розбігу

3 місце – Бондарчук Валентин, Т/ F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

Штовхання ядра

2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

Метання спису

2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

Метання диску

3 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Основний принцип - «відвідувай - відписувай ». Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образи; пряме порівняння з іншими конкуруючими компаніями; розміщення посилань на сторонні ресурси Інтернету; реклама та самореклама, заяви, пов'язані з діяльністю компанії.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Актуальність
0/12
Виклад
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати