У Рівному можна знайти підробіток за лічені хвилини: позитивний досвід від користувачів Кабанчика

Не дивлячись на те, що офіційно на ринку праці України почався етап стабілізації, рівняни ще не встигли цього відчути. В місті спостерігається недостатня кількість вакансій. А якщо говорити про зайнятих осіб – їх заробітна платня здебільшого теж невисока, і не відповідає сучасному рівню затрат. Багатьох містян рятує додаткова робота. Вигідний підробіток у Рівному допомагає знаходити сервіс Kabanchik.ua – український проект, якому вже довіряють декілька десятків тисяч людей.

Простий пошук підробітку
«Через скорочення опинився без роботи», - розповідає житель Рівного Василь. – «Щоб хоч якось вижити, почав підробляти. Але з пошуком підробітку зараз важко – то пропонують якусь копійчану працю, то набридають шахраї. За рекомендацією знайомого зареєструвався на Кабанчику. Виявилося, що шукати підробіток через нього дуже легко: тепер майже щодня маю якесь завдання та гроші, на які більш-менш можна жити, доки шукаю постійну роботу».

Рівнянам потрібні майстри и помічники
Всеукраїнський сервіс дозволяє знаходити підробіток переважно у вигляді разових завдань у різноманітних категоріях – всього нараховується близько тисячі напрямків для пошуку роботи. Наприклад, майстер, який може зробити професійний ремонт квартир, знайде на Kabanchik.ua завдання з комплексної чи часткової обробки приміщень – причому, одразу буде бачити інформацію про ціну, терміни та умови.

Враховуючи, що переважна кількість замовників – це звичайні містяни, до найпоширеніших напрямків для підробітку відносять вирішення різноманітних побутових задач. Так, рівняни часто замовляють послуги домашнього майстра – особливо сантехніка та електрика. Допомога приватних майстрів – біль якісна, швидка та дешевша. До інших поширених категорій відносять:

  • ремонт техніки (побутової та комп’ютерної);
  • будівельні роботи (будівництво та обробка приміщень);
  • кур’єрська доставка;
  • клінінг (особливо – прибирання квартир).

Вигідні умови співпраці
Підробіток є для кожного бажаючого: від людини без кваліфікації до професіонала. Замовники, яких зараз більше 50 тисяч, охоче користуються послугами виконавців – бо це надійно, швидко та доступно. Наприклад, ремонт кондиціонерів за допомогою виконавця з Kabanchik.ua вийде приблизно на 30% дешевшим, аніж аналогічні роботи, замовлені у приватній фірмі. При цьому якість буде однаково високою.

Щоб стати виконавцем на Кабанчику, достатньо зареєструватися та пройти перевірку: процес займає близько 20 хвилин, після чого доступні всі функції сервісу. Щодо пошуку підробітку – на нього навіть не треба витрачати час, бо повідомлення про нові завдання швидко надходять на електронну пошту. Залишається передивитися інформацію про задачу та подати заявку. Сумлінна праця дозволяє успішно конкурувати з іншими виконавцями: кожен замовник залишає відгуки за результатами виконаних завдань. Чим більше позитивних коментарів – тим більшим буде рівень довіри до виконавця.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)