На сьогодні одним популярних сервісів, яким користується переважна більшість українців є переказ коштів з однієї карти на іншу. І якщо знати усі переваги та нюанси, то такий спосіб є цілком безпечним.

Платіжна система Mastercard є однією з великих банківських систем у всьому світі. Нею можуть скористатися як фізичні, так і юридичні особи. А пріоритетним напрямком є електронні платежі в інтернеті. На сьогодні це один з безпечних способів переказати гроші з картки на картку. При чому здійснити це можна як за допомогою ноутбука, так і смартфона.

Головні переваги переказу грошей з системою Mastercard такі:

  • швидкість;
  • простота;
  • безпечність
  • вигідність;

Для здійснення операції потрібно лише зайти на сайт платіжної системи, та ввести номер та дані картки відправника та номер картки отримувача. Потім ввести суму переказу та підтвердити операцію. Далі слідувати інструкціям, що будуть з’являтися на екрані

Аби не витратити гроші марно, перед підтвердження операції рекомендується перевірити правильність введених номерів карт. В іншому випадку повернути кошті, що були відправлені не тому отримувачу досить складно, а іноді навіть неможливо. Тож обережність – не завадить.

Оскільки Mastercard – це міжнародна система, то працює вона у всьому світі й в Україні згідно з міжнародними стандартами. Тому користуючись нею можна бути впевненим, що усі данні, які були введені в систему, в тому числі номер картки та CVV не потраплять до зловмисників. Це гарантується міжнародним стандартом захисту PCI DSS. Проте і самі користувачі не повинні «ловити гав».

Як вберегтися від шахраїв

Сьогодні оплата товарів чи послуг через інтернет досить поширена операція. Проте це й досить поширений спосіб лишитися особистих коштів через шахраїв. І відбувається це через необізнаність та недбалість користувачів. Тож для того, щоб операції по переказу коштів біли цілковито безпечними слід знати декілька правил.

По-перше, переказувати кошти слід лише через перевірені та надійні сервіси. При чому, слід пам’ятати, що шахраї почали створювати сайти-двійники платіжних систем та банківських установ. Вони практично ідентичні, знайти різницю недосвідченому користувачу вкрай важко. Адреса офіційного сайту і двійника може різнитися лише однією буквою чи символом. Тож перш ніж розпочати операцію слід ретельно усе перевірити. Також ні в якому разі не можна повідомляти незнайомій людині, в тому числі й працівнику банку, реквізити картки чи цифри з СМС, що підтверджують платіж.