Вперше Рівне з сольним концертом відвідає співоча душа України Ніна Матвієнко. Народна артистка заспіває для рівнян.

У репертуарі співачки багато народних пісень, серед них обрядові, ліричні, гумористичні, пісні-балади, українські пісні XVII–XVIII століття.

66-річна Ніна Матвієнко наразі гастролює вже не так часто, проте на запрошення громадського діяча Романа Яворського та святкового агентства "Мегаподія" артистка відгукнулася. І все для того, аби подарувати рівнянам незабутній вечір та відкрити серце української пісні.

Варто зазначити, що Ніна Матвієнко нагороджена званням Героя України, вищою відзнакою Фонду Міжнародної премії імені Миколи Касьяна - орденом Миколи Чудотворця. Також співачка стала кавалером ордена княгині Ольги III ступеня та лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка.

За плечима артистки тисячі концертів, зустрічей, творчих вечорів, записів на радіо і телебаченні, гастролі по Україні, країнах Європи, Північної і Південної Америки. Її майстерності аплодували в Мексиці, США, Канаді, Чехії, Польщі, Угорщині, Фінляндії, Кореї, Франції... Голосом Ніни Матвієнко співає й плаче Україна, але, окрім яскравого співочого таланту, вона має талант драматичної актриси. Її вміння перевтілюватись вражає. Не випадково режисери із задоволенням запрошують її до зйомок художніх і хронікально-документальних фільмів. Список кінематографічних робіт Ніни Матвієнко чималий. 
У Рівному ж Ніна Матвієнко виконає найкращі свої композиції, які не залишать нікого байдужим.
 
Замовлення та безкоштовна доставка:

(097) 796-77-68

(093) 556-56-18