Поет-двотисячник Олег Коцарев та гурт "Телері" розкажуть і покажуть Вам, як їм вдається поєднувати поетичне слово та музичні ритми в єдине ціле.

Трішки про наших гостей:

ОЛЕГ КОЦАРЕВ - ліричний, урбаністичний, іронічний поставангардний поет із теплими руками. Автор чотирьох книжок поезії - "Коротке і довге", "ЦІЛОДОБОВО!", "Мій перший ніж", "Збіг обставин під Яготином" та збірки оповідань "Неймовірна Історія Правління Хлорофітума Першого". Народився 1981 року в Харкові, мешкає в Києві. Лауреат літературних премій "Смолоскип", імені Валер'яна Підмогильного, "Молоде вино", фестивалю "Київські лаври", часопису "Кур'єр Кривбасу". Вірші друкувалися в білоруському, італійському, литовському, німецькому, польському, чеському, російському, португальському перекладі та в перекладі на іврит. Нині готує авторський електронний літературно-малювальний проект "Котра година".

ГУРТ "ТЕЛЕРІ"
Датою заснування гурту вважається перший виступ 7 травня 1997 року у місті Переяслав-Хмельницький. Грають переважно авторські пісні лідера гурту Лесі Рой, але співпрацють і з іншими поетами, а також виконують пісні народів світу.
"Телері" є дипломантами фестивалю "Червона Рута", лауреатами "Срібної підкови" та "Шевченко-фесту", грали на фестивалях "Трипільське Коло", "День Незалежності з Махном", "Миколайкі Фолькови" (Польща) та багатьох інших.

У Рівному "Телері" виступить у складі: 
ЛЕСЯ РОЙ (вокал, гітара), 
ВОЛОДИМИР ШОЛОХОВ (сопілка, флейта), ВІКТОР ТІМОХІН (перкусія).

Початок о 18:00
Вхід:
попередній продаж - 25 грн
у день концерту - 30 грн

Замовлення квитків за телефоном: 
0969797108 (Олена)