Загальний опис проекту
Перший щорічний Форум молодих лідерів Рівненщини
Молодіжна еліта США знайомиться в Гарварді, саме там молодь зав'язує стосунки, які можуть стати визначальними у їх кар'єрі через 15 років. На Рівненщині немає Гарварду, проте є гостра необхідність у знайомстві між майбутнім провайдерам суспільних процесів в області. Таким місцем має стати щорічний Форум молодих лідерів Рівненщини. Форум – не тільки площадка для комунікації молодіжної еліти, а й місце, де організатори Форуму спільно з учасниками отримують відповідь на запитання: «Що молоді потрібно робити для соціально-економічного розвитку Рівненщини та яким чином молоді люди можуть реалізувати свій потенціал виходячи з можливостей та потреб регіону та країни?». Лідери, котрі будуть визначати та реалізовувати стратегію розвитку краю через 10-15 років, зараз завершують навчання у ВНЗ та працюють на своїх перших роботах, вони вже роблять свої початкові професійні кроки. Завданням проекту є пошук генерації молодих лідерів Рівненщини та їх особистісний, професійний розвиток у контексті розвитку Рівненщини та України.
Місія проекту: згуртувати молодих лідерів навколо ідеї розвитку свого регіону та України.
Механізм реалізації місії: ідентифікація лідерів регіону, створення молодіжного середовища, яке пропагує ідею соціально-економічного розвитку Рівненщини, активне навчання, обмін досвідом, налагодження співпраці між молодими лідерами.
Мета проекту:
- надання можливості зустрітися активній молоді зі своїми кумирами, однодумцями, бізнесменами, політиками, представниками громадського сектору;
- розробка та обговорення стратегії розвитку молодіжного підприємництва та громадського сектору Рівненщини;
- створення і проведення якісної інтенсивної навчальної програми, та вдосконалення професійних навичок молодих спеціалістів в контексті пропагування ідею розвитку регіону;
- формування середовища розумних та небайдужих людей до власного майбутнього та майбутнього Рівненщини.

Форум молодих лідерів Рівненщини:
- найбільша щорічна молодіжна подія області;
- нові знання та концентрований досвід;
- можливість зустрітися і поспілкуватися з найуспішнішими людьми області та країни;
- площадка для найгостріших молодіжних дискусій;
- потужне місце для нових знайомств молоді між собою і з відомими людьми;
- навчання від кращих з кращих;
- конструктивний діалог з політиками;
- нетворкінг, корисні контакти для співпраці у побудові кар’єри та бізнесу.
Актуальність проведення форуму: на Рівненщині не існує місця, де молодь області може вільно зустрітися з успішними підприємцям, діячам органів місцевого самоврядування, найвпливовішими політикам, відомими журналістам, представниками усіх молодіжних громадських організацій краю та поспілкуватися між собою про перспективи розвитку краю.
Форум молодих лідерів Рівненщини - це унікальна можливість для освіченої, талановитої, перспективної молоді, яка вже встигла продемонструвати свої лідерські якості, поспілкуватися на теми управління бізнесом та неприбутковими громадськими організаціями зі своїми кумирами, перейняти їх досвід та знання з метою реалізації ідеї зміцнення соціально-економічних позицій Рівненщини.
Цільова аудиторія:
• освічена, талановита, перспективна молодь, яка вже встигла продемонструвати свої лідерські якості;
• молоді підприємці;
• молоді діячі органів місцевого самоврядування, молоді політики;
• молоді журналісти, діячі мистецтва та культури;
• лідери неурядових організацій і молодіжних установ, громадські діячі;
• молоді спеціалісти сфери економіки, фінансів, менеджменту, державного управління;
• люди, котрі цікавляться питанням створення власного бізнесу, мають бізнес і планують його розширити.
Формат: навчальні сесії + публічна дискусія «Стратегія розвитку Рівненщина 2030» + нагородження молодих лідерів Рівненщини;
Форум - це дводенна конференція, яка проходить 20-21 квітня в Рівному за адресою м. Рівне, Петра Могили 28 (на базі Рівненського інституту слов'янознавства київського славістичного університету).

Конференція включає в себе два паралельні блоки:
Блок «Управління комерційними організаціями та соціальне підприємництво» – для молоді, яка займається /планує займатися власним бізнесом та майбутніх управлінців (молодих менеджерів різного рівня та галузевих фахівців);
Блок «Управління державними та громадськими організаціями» - для державних службовців, громадських діячів, представників недержавних організацій, журналістів, молодих політиків, активної молоді.
Учасники двох паралельних блоків зустрічаються на спільних сесіях (присвячених темі лідерства, візії, командоутворення, та інших актуальних тем) від Key-Speakers – визнаних в Україні фахівців у своїх галузях. Попередній список Спікерів Форуму наведений у Додатку до Резюме проекту.
18 квітня – прес-конференція за участю Генерального Партнера;
20 квітня – навчальні сесії, публічна дискусія «Стратегія розвитку Рівненщина 2030», «Вечір нетворкінгу»;
21 квітня – навчальні сесії, нагородження переможців конкурсу «ТОП – 20 молодих лідерів Рівненщини».
До проведення Форуму буде проведено конкурс “ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини”. 10 молодих лідерів Рівненщини буде визначено шляхом Інтернет-голосування спільно з Видавничим домом «ОГО». Інших 10 номінантів визначить Рада Організаторів та Партнерів. Переможці конкурсу отримають подарунки від партнерів Форуму. Після завершення першого дня Форуму для його учасників буде організований «Вечір Нетворкінгу», на якому всі учасники зможуть познайомитись між собою.
Співорганізатор Форуму - РОО ВГО “Українська Асоціація Маркетингу”.
Генеральний партнер - Рівненський інститут слов'янознавства київського славістичного університету.
Освітній партнер – Львівська бізнес-школа.
Партнерами Форуму виступають: Бюро «МарТ», ДБУ «Рівненський регіональний центр з інвестицій та розвитку», Мультіплекс-Холдинг, готельно-розважальний комплекс «Хутір», «Світ чаю», ПП «Домова служба», Рада молодих економістів при Рівненській обласній державній адміністрації, інформаційні портали Сайт міста Рівне - 0362.in.ua, ogo.ua, diloverivne.com, «Takeinfo.net», ВД «ОГО», «Рівне 1», журнали «Free Time» та «Мистецькі грані», Радіо «Ритм» та «Рівне ФМ», «Школа Універсального журналіста», Рівненська обласна молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив», громадська організація «ЮНІКОРДІС».