Цього разу наша "Мафіозна сімя" зупиниться в самому серці м.Рівного, ресторації "Шкварочка".

Тема зустрічі: "Тайланд.......? Чому саме таку назву ми вибрали запитаєте Ви? Відповідь зможуть отримати тільки 15 учасників зустрічі. Обіцяю буде весело, ціково, драйвово.

Нагадую що на прохання учасників «Мафіозної сімї» на цьому заході кожен учасник повинен мати мінімум один із елементів дрес-коду «Мафії». Це може бути: шляпа, галстук, перо, сигара, жилетка, костюм, підтяжки. Також якщо у Вас є інші елементи які не ввійшли в цей перелік, прохання писати їх в групі, щоб «сімя» одобрила :) 

З 01.01.2013 Організаційний внесок за участь в грі складає -70грн., при умові що ви будете мати при собі мінімум один елемент дрес-коду :)

Для постійних учасників "Мафіозної сімї" - вартість 50грн.

УВАГА в нашому МАFIA CLUB ІНВЕСТ є доволі цікавa пропозиція для тих, хто ще не грав в "Мафію", і хоче побачити що це таке, як відбувається. І саме для таких ми пропонуємо побути в ролі, що іменується "СПОСТЕРІГАЧ". Ви зможете наглядати за грою, переживати практично все те, що проживають учасники, більше взнати правила гри та побачити як гають досвідчені гравці. Скільки це вартує? Всього -35грн. Першому, хто подасть заявку на "СПОСТЕРІГАЧА" і зробить проплату - автоматичне звання "Постійного учасника". Будь першим! 

І якщо СПОСТЕРІГАЧ буде з власним фотоапаратом, на нього очікує кава або чай за рахунок нашого мафіозного клубу, при умові, що його мафіозні фотошедеври з'являться в інтернеті за добу після гри :)

Прохання до всіх бажаючих прийняти участь визначатись, реєструватись, та оплачувати внески.

телефон для реєстрації 050-3750547

Кількість учасників до 15чол.