Сімейний клуб та кав'ярня-книгарня "Calamarius" за підтримки видавництва " Брайт Стар Паблишинг" запрошують усіх рівнян та гостей міста на презентацію "Теплих історій" за участю авторки Надійки Гербіш.

1-го березня відбудеться два заходи:

о 14:00 - презентація "Теплих історій" в приміщенні обласної бібліотеки (пл.Короленка, 6)
о 18:00 - "Теплі читання" у кав'ярня-книгарня "Calamarius" (вул. П.Могили, 18). Оскільки кількість місць у кав'ярні обмежена, необхідно підтвердити свою участь у "Теплих читаннях" та прийти вчасно.

Під час презентації Ви матимете змогу придбати книги та отримати автограф авторки :)

Надійка Гербіш (Шевченко) – закохана жінка, вперта мандрівниця, письменниця й перекладачка, трохи фотографиня і трохи – кавова чарівниця. Живе в затишному будинку, вікна якого виходять на старовинний Збаразький замок, разом зі своєю родиною. Викладає «Історію світової літератури» й стверджує, що книжки й кава будуть навіть у Раю.

У книжці «Теплі історії до кави» зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки й віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів.
Герої цих історій – прості жителі звичайних містечок; загублені, знайдені, закохані, замислені, умільці надихати й такі, що за клапоть натхнення готові поділитися останньою філіжанкою кави – хоча, що тут казати, вони готові ділитися своєю кавою й просто так. Вони щирі й справжні: пестять своїх котів, їздять на велосипедах, приймають гостей, печуть пиріжки й відсилають листівки, слухають вуличних музикантів і малюють маршрути на поторсаних картах. А ще у кожного з них є старі, улюблені горнятка, на дні яких і збереглися ці історії.

«Теплі історії до шоколаду» – це збірник добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.

Обидві книги вийшли у видавництві "Брайт Стар Паблишинг" http://brightstar.com.ua/

Додаткова інформація за телефоном: 
- 0969797108 Олена
- 0939058222 Сергій