Роман Разночинцев – учасник фотоклубу «White Rabbit», що діє при галереї Купчинського в рівненській арт-кав’ярні «Сальвадор Далі».
Роман професійно займається фотозйомкою, він майстер психологічного портрету. В творчому доробку самобутнього фотохудожника Разночинцева – весільні фотосесії, зйомки «love story», сімейні і дитячі художні фото. Його фірмовий стиль – костюмовані портрети, що за композицією, колоритом, емоціональним настроєм персонажів нагадують малярство минулих епох – готику, ренесанс, бароко. Є серед світлин Романа стилізації під романтичний живопис часів підкорення Дикого Заходу, світлини-ілюстрації до оповідань Артура Конан Дойла та історичних хронік династії Тюдорів.
Трошки містики, трошки трешу, трошки гламуру – і обов’язково цікаве, неординарне обличчя, – ось рецепт, за яким створює свої композиції Роман Разночинцев.

Нинішня виставка – це подорож у вигадану фотохудожником Країну Ворона – фантастичну місцину, де живуть зачаровані прекрасні незнайомки, Крук, Що Розмовляє, лицар-чаклун, ангели у подобі тварин і феї у витертих джинсах.