25-го січня відбудеться офіційне відкриття першого в місті шоу-бару "Євроклуб"! Чому шоу-бар? Тому що це револіційний підхід до відпочинку! Ні клубній соціальній дискримінації! „Євроклуб” – це місце відпочинку, де вільно й нарівні спілкуються вершки суспільства та звичайні тусівники. Лише у нас зірка може тимчасово стати звичайним клаббером, а пересічний відвідувач - перетворитися на справжню зірку.
******************************************
Отже, для всіх гостей до відкриття ми приготували:
У першій половині дня - презентація ресторану. Найкращі страви европейської кухні.
З 17-ої години "Євроклуб" пригощає вином всіх відвідувачів. Знайомтесь із шоу-баром, знайдіть для себе затишний куточок "Європи" в центрі міста.
З 19-ої години під хітово-класичний музичний супровід скрипаля Андрія Сачеви - продовжуємо знайомство. Люди-тіні міми, красуні та шампанське - це саме те що необхідно для початку гарного вечора. Чи не так?
З 22 години - розпочинаємо шоу!
Club настрій - dj Garazd & Creators DJ`s
Акустичний виступ Олексія Безсалова, танцювальні композиції від PJ`s, дівчина "Змія", конкурси від ведучого та багато інших приємних сюрпризів.
Всім Тетянам - вхід безкоштовний!
******************************************
Усі, хто приходить відпочивати у шоу-бар-ресторан „Євроклуб” – особливі для нас люди, які, як і ми, розуміють філософію повного розслаблення та продуктивного відпочинку.
З 22:00 вхід: 50 грн
Телефон для замовленя столиків: 40-60-02