Крістофер Джонатан Джеймс Нолан (народився 30 липня 1970 в Лондоні, Великобританія) — англо-американський кінорежисер, сценарист і продюсер, відомий своїми психологічними трилерами. Є другим режисером після Джеймса Кемерона, два фільми якого зібрали в прокаті понад мільярд доларів.

Програма ночі кіно:

1. «Початок».
2. «Престиж».
3. «Пам’ятай».

 

1. «Початок»

 

Оригінальна назва: Inception

Рік: 2010

Країна: США, Великобританія

Режисер: Крістофер Нолан

Сценарій: Крістофер Нолан

Жанр: фантастика, бойовик, трилер, драма, детектив

Прем’єра в світі: 08 липня 2010 року

Час: 148 хв./02:28

В головних ролях: Леонардо ДіКапріо, Джозеф Гордон-Левітт, Еллен Пейдж, Кен Ватанабе, Маріон Котійяр, Том Харді, Кілліан Мерфі

Опис: Кобб — талановитий злодій, кращий з кращих в небезпечному мистецтві вилучення: він краде цінні секрети з глибин підсвідомості під час сну, коли людський розум найбільш вразливий. Рідкісні здібності Кобба зробили його цінним гравцем у звичному до зради світі промислового шпигунства, але вони ж перетворили його в одвічного втікача і позбавили всього, що він коли-небудь любив.

І ось у Кобба з’являється шанс виправити помилки. Його остання справа може повернути все назад, але для цього йому потрібно зробити неможливе — ініціацію. Замість ідеальної крадіжки Кобб і його команда спеців повинні будуть провернути зворотне. Тепер їх завдання — не вкрасти ідею, а впровадити її. Якщо у них вийде, це і стане ідеальним злочином.

Але жодне планування або майстерність не можуть підготувати команду до зустрічі з небезпечним супротивником, який, здається, передбачає кожен їх хід. Ворогом, побачити якого міг би лише Кобб.

Сеанс: 22 грудня 0 20:00

 

2. «Престиж»

 

Оригінальна назва: The Prestige

Рік: 2006

Країна: США, Великобританія

Режисер: Крістофер Нолан

Сценарій: Джонатан Нолан, Крістофер Нолан, Крістофер Пріст

Жанр: трилер, драма, детектив

Прем’єра в світі: 17 жовтня 2006 року

Час: 125 хв./02:05

В головних ролях: Х’ю Джекман, Крістіан Бейл, Майкл Кейн, Пайпер Перабо, Ребека Холл, Скарлетт Йоханссон

Опис: Роберт і Альфред — фокусники-ілюзіоністи, які на рубежі XIX і XX століть змагалися один з одним в Лондоні. З роками їх дружня конкуренція на професійному грунті переростає в справжню війну.

Вони готові на все, щоб вивідати один у одного секрети фантастичних трюків і зірвати їх виконання. Непримиренна ворожнеча, що спалахнула між ними, починає загрожувати життю оточуючих їх людей…

Сеанс: 22 грудня 0 22:30

 

 

3. «Пам’ятай»

 

Оригінальна назва: Memento

Рік: 2000

Країна: США

Режисер: Крістофер Нолан

Сценарій: Джонатан Нолан, Крістофер Нолан

Жанр: трилер, детектив

Прем’єра в світі: 05 вересня 2000 року

Час: 113 хв./01:53

В головних ролях: Гай Пірс, Кері-Енн Мосс, Джо Пантольяно, Марк Бун Джуніор

Опис: Леонард Шелбі вишукано і дорого одягнений, їздить на новенькому «Ягуарі», але проживає в дешевих мотелях. Його мета в житті — знайти вбивцю дружини.

Його проблема — рідкісна форма амнезії, втрата короткої пам’яті, пам’ятаючи все до вбивства, він не пам’ятає, що було п’ятнадцять хвилин тому. Його друзі — Теді і Наталі, та і чи друзі вони йому. Його супутники — фотоапарат «Полароїд» і татуювання на тілі.

Сеанс: 22 грудня 0 00:35