«Для мене світлина – це праця, фізичний, розумовий і інтелектуальний. Я віддаю йому всі свої сили й знання. Це щось духовне й піднесене. Я з любов'ю ставлюся до світлини, живу в ній – 
це спосіб мого життя»
Георгій СТОЛЯРОВ 
професійний фотограф, фотохудожник
народився в 1951 році в Литві, у м.Вільнюс
Зацікавився світлиною в 12 років. З дитинства займався філателією, непогано малював, отже, мій інтерес до світлини цілком пояснимий, і можна сказати, що із творчістю я познайомився давно. Був активним членом фотоклубу «Аушра». Багато років працював у документальному кіно.
У світлині найважливішою рисою є правда й реалістичність того, що відбувається. Відобразити й показати це завжди було моїм завданням. Реалізм – от головна визначальна для мене риса в цьому мистецтві. Перехід від класичної світлини до цифрової дався мені нелегко. Мені здавалося, що використання трюків, монтажів та різних графічних програм настільки спотворює реальне зображення, що губиться його суть. Нині я так уже не думаю.
Люблю фотографувати людей, свою енергетику намагаюся передати у зображеннях. Хоча форма й зміст, без сумніву, важливі, але почуття й емоції для мене важливіші. Взагалі люблю найрізноманітніші жанри – архітектурну зйомку, натюрморт, зйомку оголеної натури. Особливо прагну відзначити фотозйомку джазу. Мої пристрасті меломана й колекціонера йдуть теж з юності, звідси й фотозйомка джазу – стан душі. Усе це, тобто мистецтво світлини, допомагає мені зрозуміти й себе й живу природу, і людей і знайти взаєморозуміння з ними.
Виставка "Jazz Globus" (Джазовий глобус) в рівненській галереї Купчинського присвячена саме джазу. Тут ви побачите портрети відомих джазменів, таких як Карлос Буччіні, Моше Янковський, Галь Шайя, Гілард Добрецький, Григорій Ривкін, Анатолій Вапіров, Йонатан Рів, Аркадій Шилклопер, Ігор Широков і Олексій Кузнєцов, Карі Іконен, джазова діва Юлія Фельдман та багато інших музикантів, які творять диво джазовою музики. Це унікальний художній фоторепортаж з Міжнародного фестивалю джазу в Єрусалимі за назвою "Jazz Globus" – вибрані роботи за період 2009-2011 років.