Спільний проект Lviv Jazz Orchestra та фіналіста Голосу Країни, популярного співака Аніса, присвячений Королю Каверів - Джо Кокеру. Це трибют, котрий являє собою добірку музичних шедеврів легендарного співака у виконанні кращих музикантів Львова. Унікальний оксамитовий баритон Аніса дозволить слухачу впізнати і по новому відчути музику Кокера та насолодитись емоціями, які вона створює вже не один десяток років.У цей вечір вашій увазі будуть представлені добре відомі хіти, такі як "You Can Leave Your Hat On", "With A Little Help From My Friends", "You Are So Beautiful", "Up Where We Belong" та багато інших.

Супровід джазового оркестру - це ідеальне рішення, аби пісні Кокера зазвучали в оригінальній манері, під звуки саксофона і інших, характерних для даного стилю, інструментів. Анісу ж вдалося домогтися неймовірної схожості з кумиром мільйонів, при цьому він не став звичайною копією, а приніс в перформанс притаманну йому романтичність, яка надала харизматичним мотивами свіжі нотки. 

Цей концерт - данина поваги людині, що підняла поняття "Кавер" на унікально новий рівень, заслужено зробивши чужі пісні - Своїми Хітами. Він стане справжнім подарунком для всіх шанувальників якісної музики.