Відповідно до частин 4 і 10 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Рівненської обласної ради сьомого скликання:

  1. Скликати тринадцяту сесію обласної ради сьомого скликанняз 22 серпня2017 року.
  2. Провести пленарне засідання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання 6 вересня 2017 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м. Рівне, майдан Просвіти, 2).
  3. Виконавчому апарату обласної ради:

- врахувати, що відповідно до Регламенту Рівненської обласної ради сьомого скликання пропозиції до проекту порядку денного тринадцятої сесії обласної ради вносяться не пізніше як за 20 робочих днів до відкриття чергової сесії;

- довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний тринадцятої сесії обласної ради та графік проведення засідань постійних комісій у терміни, встановлені Регламентом.

  1. На сесію обласної ради запросити народних депутатів України
    VIІІ скликання, обраних від Рівненської області, голову та заступників голови Рівненської обласної державної адміністрації, міських голів міст обласного значення, голів районних рад та державних адміністрацій, начальників департаментів, управлінь облдержадміністрації, керівників силових структур області, керівників окремих обласних установ, підприємств, організацій, представників засобів масової інформації.
  2. Повідомлення про скликання тринадцятої сесії опублікуватив газеті обласної ради «Вісті Рівненщини» таоприлюднити на сайті Рівненської обласної ради.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.