12 липня 2017 року у м. Корець відбудеться обласний відкритий фестиваль народної творчості «Зелене Купало в літо упало».

Фестиваль організований комунальним закладом «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, Корецької районної державної адміністрації, Корецької районної ради, Корецької міської ради, сектора культури і туризму Корецької районної державної адміністрації, комунального закладу «Корецький районний будинок культури і дозвілля» Корецької районної ради.

Мета фестивалю: збереження і популяризація народних традицій, звичаїв, обрядів, залучення молоді до традиційного народного мистецтва.

Урочисте відкриття свята розпочнеться презентацією садиб «Гостинна Кореччина запрошує» о 18.00 год. В ході фестивалю: святкова ярмарка розваг, робота містечка ремесел (17.30), концертна програма за участю аматорських колективів республіки Польща, Житомирської, Луганської, Львівської, Рівненської та Хмельницької областей (19.30), купальська феєрія «Ой пливи, вінок…» (21.00), естрадна програма за участю окремих виконавців та гурту «Земля Мерцани», народні гуляння та Fire show (22.00).