Соціальна вистава від театр-студії “Чіґа-Біґа”, Закарпаття – “Заради тебе”, яка висвітлює проблеми виховання здорової особистості в умовах економічної нестабільності, що породжує сімейні непорозуміння та конфлікти.
У зв'язку з нестабільни економічним станом в країні багато дорослого населення виїжджає за кордон у пошуку достойного заробітку. Серед цих дорослих більша половина – це люди, які вже мають власну родину, дітей. Ті хто залишаються то проживають в умовах виживання. Нажаль перебування батьків у постійному напруженні через пошук грошей стало причиною проблеми, що багато дітей залишаються без достойного батьківського піклування, їх моральний розвиток відходить на задній план, що не дозволяє виховувати всебічнорозвинену, психічно здорову особистість, а стосунки між батьками та дітьми вимірюються матеріальними подарунками.
Саме тому, ГО «Християнська спілка молоді - УМСА» та театр-студія «Чіґа-Біґа» розпочали проект по показу вистави «Заради тебе», драматургія до якої була написана із історій життя закарпатських дітей.

Після показу вистави заплановане обговорення даної проблеми та пошук шляхів її вирішення.
  • Безкоштовна участь