ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ РІВНОГО представляє 

«Всеукраїнський дитячий, молодіжний хореографічний фестиваль, присвячений Міжнародному дню танцю, із програмою ознайомлення дітей та молоді з історичною спадщиною Рівного»


ДЯКУЄМО ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ЗА ПІДТРИМКУ!!!

Шановні друзі!
З приємністю інформуємо Вас, про створення «Всеукраїнського дитячого, молодіжного хореографічного фестивалю, присвяченого 
Міжнародному дню танцю, із програмою ознайомлення дітей та молоді з історичною спадщиною Рівного», реалізація якого планується
за рахунок коштів громадського бюджету м. Рівного у 2017 році,

«ART SOUL 
Rivne – 2017»,

що проходитиме з 28 квітня 2017 року (п’ятниця) по 30 квітня 2017 року (неділя) в м. Рівне (КЗ «Міський ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ», Гагаріна 6 та на Майдані Незалежності)

260 учасників конкурсу з усієї України матимуть можливість:

- БЕЗКОШТОВНО взяти участь у конкурсі 
- одержати БЕЗКОШТОВНЕ харчування (260 учасників протягом трьох днів сніданки та вечері)
- одержати БЕЗКОШТОВНЕ проживання (260 учасників протягом трьох днів)
- відвідати БЕЗКОШТОВНІ майстер-класи від провідних хореографів України 
- БЕЗКОШТОВНО відвідати екскурсії

Тобто 15 кращих колективів України (по 15 учасників + 1 керівник) матимуть можливість (не враховуючи солістів та журі) стати учасниками ТРИДЕННОГО СВЯТА хореографії у мальовничому місті Рівне!

Умови участі: 
Запрошення на фестиваль одержать танцівники, аматорські та професійні хореографічні колективи, мистецькі об’єднання та школи хореографічного спрямування, що пройшли відбірковий тур за відео із хореографічними номерами, що плануються для представлення на конкурсі. Посилання на відео надсилайте на е-mail: [email protected]gmail.com до 1 березня 2017 року. 
Конкурсантами, які одержать можливість безкоштовного проживання та харчування, можуть стати лише учасники 3,4,5 та старшої мішаної категорій (учасники КОНКУРСНОЇ частини). 15 учасників + 1 керівник – безкоштовно. 
Якщо кількість перевищує 16 чоловік, то їх проживання та харчування оплачується стороною, що відряджає (за попередньою домовленістю про розміщення в готелі та надання харчування з організаторами конкурсу). Участь безкоштовна. 
Учасники 1, 2 та молодшої мішаної вікових категорій запрошуються на один день - 29 квітня 2017 року (субота) (ФЕСТИВАЛЬНА система оцінювання з нагородженням всіх учасників, для заохочення найменших). Участь безкоштовна.
Журі: 
Склад журі формується з відомих діячів у галузі хореографічного мистецтва України. 

Додаткова інформація: тел.: (050) 375 50 27