Джазовий клуб "ДжЕм" переконаний, що зустрічати весну потрібно душевно! Тому 8 березня 2017 року ми запрошуємо Вас на концерту Львівського гурту "Wzystko", що відбудеться о 19-00 в Міському Будинку Культури.

"Wszystko" - чи не єдиний у Львові гурт, який займається пропагандою саме української музики. В репертуарі - авторське аранжування давно улюблених пісень Богдана Веселовського, Андрія Миколайчука, Бумбоксу, Другої ріки, Океану Ельзи, Sunsay та багатьох інших.

Ці хлопці посіли 5 місце серед 39 гуртів, що виступали на вуличних сценах Львова у рамках міжнародного джазового фестивалю "Alfa Jazz Street Music", увірвалися в ефіри радіостанцій "Галичина ФМ" та "Радіо Аристократи". Їх можна зустріти на вулицях міста Лева, де вони так драйвово заряжають своїм співом перехожих, на Форумі Видавців, на різноманітних концертах в різних містах України, а 8 березня - в Рівному!

Ми дякуємо Партнерам заходу – агенціям Рівного, що працюють в кращих традиціях ріелторської справи, а саме АН "Гід Ріелті", АН "Цитадель", АН "Партнер" та АН "Домініон".

8 березня 2017 року, 19-00
Українські пісні в джазовій обгортці від гурту "Wszystko"
Міський Будинок Культури, вул. Соборна, 3
Ціна квитка: 100 грн.

Шукайте квитки на концерт гурту "Wszystko" за тел. (067)363-34-18 та в Міському Будинку Культури!
Джазуймо разом!