Rivne Running Club організовує масовий благодійний пробіг до Дня Святого Миколая – Rivne St. Mykolas Run 2016. Забіг відбудеться у неділю, 18 грудня, і розпочнеться о 14.00 від готелю «Мир». Бігунам пропонують дві дистанції: 2 км та 6 км – на вибір. Усі зареєстровані учасники пробігу отримають: стартовий номер, листівку для відправлення близьким до новорічних свят, медаль учасника, а також новорічний капелюх у подарунок.

Учасники заздалегідь реєструються на сайті sportevent.com.ua та сплачують суму внеску за участь – 75 грн. Зібрані з реєстрації кошти організатори спрямують на придбання сенсорної кімнати для дітей з особливими потребами. Вартість такої кімнати близько 21 тис. грн. Тому для збору необхідної кількості коштів потрібно залучити близько 300 учасників пробігу. 

Організатор пробігу Rivne Running Club закликає долучитися організації та партнерства в рамках пробігу міську та обласну владу, а також спонсорів. При чому, допомога може бути як для проведення заходу, так і цільовою – для придбання напряму сенсорної кімнати.