Вперше Марія Чайковська подарує місту Рівному вечір ліричної сповіді, на яку запрошує кожного вже 13-го жовтня!

Сольний, акустичний концерт, де Марія наодинці зі своїми відданими слухачами поділиться найсокровеннішим: своїми кращими, усіма улюбленими хітами і пронизуючими, чуттєвими піснями. І все це акомпануючи собі на роялі! Це буде концерт, який нагадає свого роду незабутню зустріч тет-а-тет. Той, хто вперше почує голос Марії та її музичний супровід на фортепіано, обов’язково потрапить у мелодичні тенета сучасної русалоньки, з якою співачку часто порівнюють.

Публіку очікують дві години відвертої лірики, зворушливих і глибоких пісень про кохання. Джазовий вокал та блискучі фортепіанні партії - унікальне поєднання в одній крихітній, талановитій дівчині з великим серцем. Концерт обов'язково стане незабутньою подією цієї осені.

Про Марію Чайковську публіка вперше дізналася в 2011 році, коли вийшов її перший альбом «Из тишины». Слухачі одразу виділили її пісні з чисельного багатоголосся популярної музики. Марія Чайковська взяла щиру і чисту ліричну ноту, яка давно стала рідкісним явищем сучасності. 

У 2013 році в мережі з'явилася пісня «Эхо тысячи вокзалов», написана спільно з автором-виконавцем Гушей Катушкіним і мала величезний успіх, стала справжнім інтернет-хітом, потрапила на радіо та телеканали. Їх співтворчість вилилася в дуетний акустичний альбом «Красота13».

У 2014 році Марія стала більше виступати зі своєю групою. Нове звучання знайшло відображення на альбомі «Целуй меня», презентації якого з аншлагами пройшли минулої осені у багатьох містах України та світу. 


Наразі Марія створила ексклюзивну акустичну програму, де поєднала безліч хітів одразу з декількох своїх альбомів, доповнила їх прем'єрами, якими з радістю поділиться з рівнянами та гостями міста. 

Марія Чайковська - рідкісний за красою і гармонійності музичний талант. Чистий голос, прекрасні фортепіанні аранжування на тонкій межі класики, імпресіонізму і джазу, насичені деталями авторські вірші. Її порівнювали з Едіт Піаф і називали «Вакарчуком в спідниці», але жодне порівняння не може передати атмосферу емоційного свята, в яке перетворюється кожен концерт піаністки.

13 жовтня, 19:30, Міський Будинок Культури (вул.Соборна, 3Д)