Smart People оголошує старт четвертого студентського чемпіонату із вирішення бізнес-кейсів. Ми шукаємо молодих і амбітних - майбутніх топ-менеджерів та управлінців. Студенти 3-5 курсів, запрошуємо вас прийняти виклик і стати учасниками проекту Smart Challenge. 

Smart Challenge - змагання, спрямоване на виявлення і розвиток управлінських талантів через вирішення бізнес-кейсів (певних економічних, соціальних чи бізнес-ситуацій у компанії, які потребують вивчення, визначення проблеми та формування аргументованого рішення). Наша мета - дати талановитій молоді можливості для самореалізації, в тому числі в найпрогресивніших компаніях нашого регіону. 

Фінальне змагання відбудеться 1 жовтня.

Результати трьох попередніх Чемпіонатів на Рівненщині:
- 252 студенти взяли участь у змаганнях;
- 7 учасників змагань працевлаштовано;
- 8 студентів пройшли стажування або практику;
- 26 учасників пройшли співбесіди з HR-менеджерами компаній-партнерів;
- 10 студентів пройшли корпоративні навчання від компаній-партнерів;
- 11 екскурсій на виробництва й в офіси компаній-партнерів відвідали учасники змагань;
- 36 цінних подарунків роздано переможцям (планшети, power banks, комп'ютерні мишки, колонки, навушники, книги). 

Бізнес-кейс для учасників змагання готує компанія-генеральний партнер - одна із провідних компаній регіону. Автори кращого рішення отримають право бізнес-ланчу з генеральним партнером, можливість побачити компанії партнерів проекту зсередини та поспілкуватися з командою, запрошення на особисті зустрічі, корпоративні навчання та співбесіди, стажування у команді Smart People, інші цінні подарунки.

Детальніша презентація проекту за лінком: http://bit.ly/sc-4-info

Попередня реєстрація обов'язкова. Для участі заповніть, будь ласка, аплікаційну форму за лінком: http://bit.ly/sc-4-rv-register

Якщо у вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, за номером (067) 376 3600 - Олена Величко, менеджер проекту.