17 березня 2016 року о 14.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться презентація навчального посібника відомого рівненського журналіста Віталія Голубєва «Універсальна журналістика».

Віталій Голубєв − головний редактор Видавничого дому «ОГО», викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія», керівник Школи універсального журналіста. Це друга книга автора. Вона є результатом узагальнення майже 20-річного досвіду роботи автора в журналістиці та 10-річних напрацювань у Школі універсального журналіста, яка адресована насамперед тій молоді, хто обере фах журналіста у недалекому майбутньому.

Посібник розкриває базові поняття основ журналістики та пропонує ідеальну орієнтацію для початківців. Він для тих, хто робить перші кроки в журналістиці й допомагає робити їх іншим. На сторінках видання міститься детальна інформація з техніки інтерв’ю, поради із самопрезентації журналіста в соціальних мережах та тайм-менеджменту в журналістиці, списки джерел інформації в офлайні та онлайні, «лайфхаки» на щодень з професійної та особистої ефективності журналіста.

На захід запрошені студенти Рівненського державного гуманітарного факультету. Бажаючі матимуть змогу поспілкуватись з автором і задати йому запитання.