Антитіла: тур «Все красиво»

Антитіла везуть свою музику Україною!

Масштабний тур, організований спільно з компанією «Квартал-Концерт» на підтримку останнього, четвертого, альбому «Все красиво» стартував 13 лютого 2016 року.

Двадцять міст, двадцять концертів, двадцять потужних та яскравих шоу, двадцять музичних пауз. Антитіла знову готові зібрати близьких і рідних людей. І заспівати. Разом! Про нас, про кожного з нас.

Тарас Тополя, вокаліст гурту Антитіла: «Новий день змушує до дій. Атака подій і смислів, щосекунди... Шум навколо і в середині. І, якщо чесно, то іноді одне бажання. Натиснути на паузу. Видихнути. І змінити шум на трек. І щоб зазвучав... Знайомою мелодією і чесними словами. До мурах, до безмежного всесвіту у грудях».

Окрім пісень з останнього альбому «Все красиво», прихильники гурту обов’язково почують усі найкращі пісні за весь час існування гурту, а також на них очікують кілька музичних прем’єр.

Антитіла: Тур «Все красиво»

13 лютого – Львів, Кіно Event Hall

14 лютого – Чернівці, Dolce Club

26 лютого – Умань, Будинок Культури

27 лютого – Дніпропетровськ, Концерт-хол «Тайм Аут»

04 березня – Вінниця, Будинок Офіцерів

05 березня – Одеса, Palladium

06 березня – Чернігів, Палац Культури

10 березня – Рівне, Палац Культури

11 березня – Чортків, Park Club

12 березня – Тернопіль, Riverpool

13 березня – Івано-Франківськ, Концерт-хол «Platinum»

18 березня – Кривий Ріг, ПМІС

19 березня – Кіровоград, Провокатор

20 березня – Черкаси, Філармонія

22 березня – Запоріжжя, ПК «Дніпроспецсталь»

23 березня – Харків, ККЗ «Україна»

24 березня – Суми, Театр ім.Щепкіна

25 березня – Полтава, Villa Крокодила

26 березня – Київ, Sentrum

01 квітня – Миколаїв, Концерт-хол «Юність»

Неймовірний звук і якісне шоу, нестримна енергія рок-концерту в поєднанні з тонкою душевною лірикою і, звичайно ж, фірмова атмосфера сольних виступів – це Антитіла! Одна з кращих сучасних груп України, яка визнавалася «Кращим дебютом року»; представляла Україну на наймасштабнішому європейському фестивалі Sziget; була відзначена відразу в 4 номінаціях премії «Чартова дюжина» від «Нашого радіо» за творчі досягнення в області рок-н-ролу; автори саундтреків до різних телесеріалів і кінофільмів; володарі гран-прі серед усіх переможців фестивалю «Перлини сезону» за 14 років його існування і багато іншого.

Група має в активі чотири альбоми «Будувуду», «Вибирай», «Над полюсами» і «Все красиво», 19 музичних відеокліпів, багато нагород і премій, але головне – це велика кількість відданих шанувальників і поціновувачів їх творчості.

Антитіла заряджають шаленою позитивною енергетикою і запрошують всіх відчути це вживу!