В рамках міжнародного проекту Mime Wave Ukraine в Рівному буде представлена музична, візуально-пластична вистава "Метаморфоза" про сучасну українську повсякденність та зміни в країні. 

Підготовка вистави відбувалась в Польщі за підтримкою Культурного центру в Любліні - саме там четверо українських артистів, двоє голландських музикантів і один український художник-аніматор разом з режисером створювали міжнародну мультидисциплінарної роботу.

Прем'єра відбулась в Києві 13 лютого в Центрі ім. Леся Курбаса. "Метаморфози" вже побачили у Вінниці та Івано-Франківську. А у квітні 2016 року "Метаморфози" побачить Голландія, чий фестиваль Europe By People виступив головним партнером проекту.

В Рівному вистава буде показана 23 лютого в Театрі ляльок 
вул. Симона Петлюри, 15
Початок о 19:00.

Вартість квитка – 50 грн, студентам 40 грн.
З питань бронювання квитків звертайтесь за телефоном (050) 620 2727 або пишіть на [email protected]

___________
Mime Wave Ukraine - це некомерційний проект, створений українськими, голландськими та польськими діячами мистецтв. Якщо коротко і спрощено - "рух мімів". Насправді ж, це довга історія, довжиною в 5 років, яка вміщує себе багато зусиль і колосальної праці.

У фізичному театрі основний засіб вираження - це тіло і динаміка, знак і символ, психологічний жест. Сприйняття відбувається на дуже тонкому, чуттєвому рівні, і мета - викликати у глядача глибинні асоціації, емоції та рефлексію на тему.

“Для мене метаморфоза - це безкінечний шлях уперед. Це спосіб не зупинятись, увесь час бути в розвитку. Сама робота над нашим перфомансом - це одна безперервна метаморфоза: від народження думки до втілення її в русі, лініях, формах, звуках. В процесі роботи змінюємося й ми самі, наші погляди на оточуючий світ, людей поряд з нами. Впевнена, що з цього проекту наші особисті метаморфози лише починаються…” (Наталія, учасниця проекту)

Фізичний театр - це нова методика для українського театрального простору, оскільки в пострадянському контексті театр все ще залишається драматичним. 

В Україні мало можливостей запрошувати європейських театральних діячів, а ті нечисленні проекти, які відбуваються, як правило, обмежуються Києвом. Саме тому "Метаморфози" Mime Wave будуть показані в різних містах країни.

Прем'єра відбулась в Києві 13 лютого в Центрі ім. Леся Курбаса. "Метаморфози" вже побачили у Вінниці та Івано-Франківську. У квітні 2016 року "Метаморфози" побачить Голландія, чий фестиваль Europe By People виступив головним партнером проекту.

Учасники проекту:
Анастасія Любченко – режисер / художник, засновник проекту Mime Wave Ukraine.
Музика - Мariothijs (Thijs Felperlaan and Mario van der Velden), Нідерланди.
Наталія Скрябіна – перформер / художник-аніматор
Викладач пантоміми в Київській академії естрадного та циркового мистецтв та режисер анімаційного кіно, учасниця вокальної групи Звучі Дочі.
Патриция Пивош - дизайнер костюмів, Польща
Ольга Кебас – перформер
Танцівник, хореограф-постановник, засновник і керівник проекту "Колаж Простору Дії", куратор перформативной програми ГОГОЛЬFEST, завідуюча відділенням сучасної хореографії коледжу КМУАТ ім. Сержа Лифаря.
Данила Данилюк – перформер
Клоун, співзасновник мім-театру буфонади та ексцентрики "Happy people".
Матільда Маріна – перформер
Актриса-мім, режисер українсько-білоруської вистави "DVOE".
Дмитро Гриньов – перформер
Танцівник і перекладач міжнародних фестивалів сучасного танцю.
Колектив Пилорама –декорації

З питаннями та пропозиціями звертайтесь: 050 620 2727, [email protected]

www.mimewave.com