Ви вже планували, як проведете вечір 14 лютого? Чим саме будете дивувати свою кохану половинку? Хочете провести незабутній романтичний вечір при свічках та скуштувати наймачніші страви національної домашньої кухні в одному з кращих ресторанів міста? Тоді ми можемо Вам в цьому допомогти, адже у нас є чудова пропозиція. Все що потрібно це лише зробити фото на якому Ви готуєте щось смачненьке разом із своєю половинкою.

Візьміть участь у фотоконкурсі від магазину "Витребеньки" та ресторану "Шкварочка" і виграйте романтичну вечерю.

Конкурс проводиться з 28 січня по 12 лютого.

УМОВИ УЧАСТІ

Надішліть до 8 лютого фото на якому Ви разом зі своєю половинкою творите кулінарні шедеври.

До участі в конкурсі допускаються будь-які фотографії де пара разом готує вечерю. Креативність, неординарність та оригінальність вітаються.

Фотографії слід надсилати на адресу [email protected] або в приватні повідомлення адміністраторам спільнот магазину "Витребеньки" в соціальних мережах. Обов'язково вказуйте прізвище та ім'я учасників, а також контактний номер телефону.

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

8 лютого о 12 годині в соціальних мережах буде відкрите голосування, за результатами якого буде визначено трійку лідерів. Перемогу здобуде той учасник, чиє фото назбирає найбільшу кількість лайків (лайки Вконтакті і Фейсбуці будуть сумуватися). У разі виявлення накрутки лайків, організатори конкурсу, залишають за собою право зняти учасника.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

Щасливці, які займуть перше місце, отримають незабутню романтичну вечерю та приємні сюрпризи від ресторану "Шкварочка" у день всіх закоханих. Учасники, що посядуть друге та третє місця отримають чудові подарунки від магазину "Витребеньки".

 Вдома добре, а в "Шкварочці" смачніше.