27 січня на запрошення тайм-кафе «Home» пройде акустичний вечір київського музиканта – Костянтина Почтаря. Це буде представлення нового сольного проекту – Postman. Початок о 19:00

Костянтин Почтар вже добре знаний в колі українських молодих музикантів, адже є гітаристом відомого гурту 5 Vymir. Проект «Postman» він називає своїм альтер-его.

Минулого року восени побачив світ дебютний міні-альбом «Бали і Кораблі». Вихід цього релізу ще раз доводить, що фольк-музика переживає своє друге народження. У дебютному інді-фольк релізі Костя під одну акустичну гітару розповідає історії, що трапились з ним протягом життя, торкаючись суспільних тем, політики, любові до рідного міста, пошуку свого місця у світі і стосунків між людьми.

Костянтин Почтар: «В альбом «Бали і Кораблі» увійшли найбільш чесні пісні, які я писав. Коли ти стоїш перед аудиторією сам з гітарою, як ніколи стаєш собою. Цей альбомчик задумувався як жарт, але вийшло набагато глибше і серйозніше. Мабуть, тому, що мені є що розповісти, окрім жартів, а оскільки тут я сам собі цензор, то мав повну свободу вираження. Люди, які живуть зі мною в один час, зрозуміють ці пісні без зайвих інтродукцій. Я дякую друзям із групи 5 Vymir, які мене підтримали і допомогли у записі цього міні-альбому».

В альбом «Бали і Кораблі» увійшли тільки україномовні композиції, але концертну програму наполовину складає англомовний матеріал. За підсумками порталу cultprostir.ua трек «Бали і Кораблі» потрапив у ТОП-100кращих українських пісень 2015 року, а одноіменний ЕР у ТОП-25 кращих українських альбомів року за версією“Comma”.

Рівне – одне із міст всеукраїнського туру з нагоди презентації альбому «Бали і кораблі».

Почути та самостійно переконатися, що така музика приносить тільки приємні емоції можна буде 27 січня о 19:00 у тайм-кафе «Хоум» (вул. Соборна, 106).