Прихильники літературної творчості Леся Подерв’янського не дочитають цього тексту до кінця, бо вже дзвонять з метою придбати найкращі квитки.

Авжеж – відбудеться прем’єра нової постанови за улюбленішими п’єсами культового сатирика сучасності.

Постанова називається «Сни Васіліси Єгоровни» яка заснована на сюжетах «Васіліса Єгорівна та мужичкі», «П’ять хвилин на роздуми», «Король Літр», «Остановісь, мгновєніє, ти прєкрасно!», «Нірвана, або Альзо Шпрех Заратустра», «Діана», «Мєсто встрєчі ізменіть ніззя, бл…!»

Рівно рік пройшов з постанови першої театральної вистави за п’єсою Павлік Морозов, коли зал «Кінопанорами» у Києві, тільки встигав об’являти додаткові вистави одну за одною.

Нарешті любителі творчості одного з провідних діячів прогресивного мистецтва зможуть на театральних майданчиках Рівного та Луцька зануритися в реалії п'ес Леся Подерв'янського у виконанні провідних акторів театру "КРОТ", не виїжджаючи до столиці.

Сам автор спостерігає за виставою із залу, але хто знає, на що може натхнути атмосфера залу, який вже не раз був переповнений з приводу виступу цієї видатної фігури українського мистецтва. Інтелігенція, богема, та просто люди з гарним почуттям гумору – ось відвідувачі цієї гучної концертно-театральної вистави.

Актори: 
Євген Капорін, Олена Рєпіна, Сергій Солопай, Олег Примогенов, Єгор Пчьолкін, Микола Вересень, Андрій Середа,  Тетяна Несвідоменко.

Режисер: Андрій Крітенко (Штутгарт, Німеччина)
Сценографія: Лесь Подерв'янський
Костюми: Анастасія Подерв'янська
Світло: Себастіан Альфонс (Берлін, Німеччина) 

Під час вистави співає Alloise (екс-Gorchitza).