9 лютого 2015 року, в понеділок, о 19:00, ми чекатимемо на Вас в time-cafe "Home", щоб розповісти вам про абсолютно особливу країну Грузію.

Оповідачів у нас буде троє.

Лена Шульга розповість про досвід участі у міжнародному молодіжному проекті "Street Music Day", коли вона разом з молодими джазовими музикантами з Рівного, Луцьку, Львова та Київа протягом 8 днів створювала нові музичні ритми, та відкривала для себе Тбілісі, Мцхету і гостинний, прекрасний грузинський народ.

Лєна також поділиться інформацією про подібні такі проекти, за допомогою котрих можна подорожувати і отримувати чудовий досвід.

Ярослав і Юля, які до речі приїхали з Києва на нашу першу зустріч по Скандинавії, розкажуть про свій досвід подорожування по Грузії автостопом, про древніх динозаврів, про неможливість зупинитись при поїданні хачапурі і попиванні лимонаду, про купання в басейні Боржомі, рідкісну кавказьку лавину, романтику Алазанської долини і про світлячків в Батумі))

Налаштуйтесь на затишний вечір, проведений за чашекою чаю і з незабутніми історіями :) Розповіді будуть мати фотосупровід.

Бронювання місць: звертайтесь до Євгенія Франківа, нашого життєрадісного гуру, https://vk.com/id19102455, (093)316-58-33