Регіональний прес-захід в рамках проекту «Гендерний моніторинг парламентських виборів -2014», що відбудеться 10 грудня у Рівному. Презентацію результатів моніторингу на заході представить експерт проекту, доктор політичних наук з Волині пані Оксана Ярош.

Захід проходитиме у форматі медіа-кав’ярні. У ході запланованого інтерактивного обговорення учасники поділяться власним досвідом, оцінять ситуацію на Рівненщині. Важливими залишаються питання: чи виконувався Закон України про політичні партії щодо квотного принципу формування списків політичних партій? Як реально вплинути на його дотримання? Як ЗМІ висвітлювали участь жінок у передвиборчій кампанії 2014 року? Чи стане нова Рада більш дієвою та демократичною?

Захід відбудеться в рамках проекту ВГО Жіночий Консорціум України "Гендерний моніторинг парламентських виборів - 2014", який проводиться в рамках проекту "Об'єднуємося заради реформ (UNITER)", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та програмою РАСТ в Україні.