Конкурс «СвітлоFOR» був започаткований ще восени 2012 року організацією «Література.РВ». На той час участь у ньому взяли майже 50 учасників. Другий старт «СвітлоFORу» відбувся на початку січня 2013 року (більше 60 учасників). Після довгої перерви організатори вирішили відновити можливість випробувати свої поетичні сили молодим поетам. Таким чином, третій старт «СвітлоFORу» відбувся цієї осені з дещо зміненими умовами. Цього разу були запрошені нові судді, аби якомога об’єктивніше оцінювати учасників. Членами журі стали: засновник організації «Література.РВ» - Марк Оплачко, організатор культурних подій Києва, поет - Олександр Ткачинський, київська поетеса та журналістка - Ольга Перехрест і поет, музикант з Ужгорода – Томаш Деяк.

Участь у конкурсі взяло більше 100 учасників. Після недоспаних ночей за перевіркою та оцінюванням віршів, жвавим обговоренням у соціальних мережах, і навіть кількох невеличких конфліктів суддів та учасників, було визначено, хто ж пройде в наступний тур. А до фіналу вийшло 13 поетів, серед яких і були визначені переможці.

Щасливчиками стали аж двоє учасників конкурсу, які набрали однакову суму балів від суддів. Це рівненська поетеса Олександра Рут та київський поет Сергій Шкабара. Таким чином, членами команди «Література.РВ» було вирішено влаштувати спільний творчий вечір у Рівному. Не забули запросити і членів журі. А один із них – Сашко Ткачинський, ще й погодився стати ведучим вечору, аби допомогти молодим поетам вільніше почувати себе перед аудиторією, що збереться їх послухати.

Вхід на захід платний за умовами місця проведення (галереї «Євро-Арт») – 8 грн. Квитки можна буде придбати безпосередньо перед початком заходу, але організатори просять повідомити про свою присутність ще на “стіні” зустрічі у соціальних мережах, або ж, зателефонувавши за номером, зазначеним нижче.

Додаткова інформація: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець)

Організатори заходу: МГО “Література.РВ”