Що таке Manhattan?

Наша команда - це група позитивно налаштованих, гумористично-розвинених, в мікрофон говорити вміючих, людей з величезним багажем сценічного досвіду, який за роки своєї діяльності жодного разу не давав засумніватися в своїй майстерності. Наша мета - ваш відмінний настрій і до цієї мети ми постійно прагнемо.

За роки діяльності Manhattan studio, було багато приємних моментів і досягнень, серед яких варто відзначити переможну участь абсолютно всіх резидентів студії в народному шоу «Розсміши коміка». Саме цей досвід допоміг нам заробити довіру клієнтів і дарувати посмішки та позитивні емоції усім, хто цього потребує.

Популярність Manhattan studio зростає з кожним роком і цей факт заслуга не тільки резидентів, а й наших друзів, клієнтів, а також тих людей, які нас знають і в нас вірять. Амбіції і плани Manhattan studio прямо пропорційно збігаються зі сміхом всіх перерахованих вище, а як кажуть «сміх продовжує життя», тому можна сміливо стверджувати, що у нас благородні плани і цілі.

Залишається дізнатися, що таке Manhattan studio?

Manhattan studio - це коли перша фраза, яку ви від нас почуєте обов'язково буде «Друзі!».
Manhattan studio - це коли ви в жарті впізнаєте себе і смієтеся у всі тридцять два, бо поруч сидять люди, які теж сміються з самих себе.
Manhattan studio - це свято, на якому вас не будуть переодягати в дивні речі і перекочувати яйце з штанини в штанину.
Manhattan studio - це щось нове, позитивне і завжди різне.
Manhattan studio - це район, в якому не буває сумно !!!