Загалом на виставці будуть експонуватися близько 50 робіт. Це репортажні світлини молодих талановитих фотокореспондентів Єлизавети Кузнєцової та Анастасії Грицюти, відомого у Рівному фотожурналіста Валерія Гарматюка та інших. На фото зображені найдраматичніші події на Рівненщині за всю історію Незалежної України, героями світлин виступили відомі громадські діячі, політики, посадовці, прості рівняни, а також усі ті українці, які боролися і зараз б’ються за Україну та її цілісність.

«Ця виставка не про революцію, не про політиків та чиновників, і не про мистецтво та культуру. Вона про ЛЮБОВ. Любов до України, до рідного Рівного, а також до культури та традицій. Всі ці фото – про події, людей та їх вчинки, які змінили історію міста та всієї України. Ми гордимося цими моментами та людьми», - кажуть автори та організатори виставки.

На відкриття виставки запрошені керівництво міста, області, відомі рівняни та гості міста. Фотовиставка триватиме з 19 вересня по 5 жовтня 2014 р., з 11.00 до 20.00 в усі дні, крім понеділка та вівторка. Вхід вільний.