Зустріч з Михайлом Винницьким

Формат зустрічі: 

  • 19:00-20:00 – майстер-клас М. Винницького “Іду на Ви: в період кризи перемагають Відносини”; 
  • 20:00-21:00 – управлінська дискусія між Михайлом та співвласником компанії Ескада-М Володимиром Патісом та директором з продажу Генадієм Шелудько, які на власному прикладі продемонструють результати отриманих знань та інструментів під час навчання в kmbs.

Ключові питання майстер-класу:

  • Персоналізація та репутація – ключі до успіху, в ситуації невизначеності на ринку;
  • Якщо фокусуватися тільки на грошах то в результаті можна втратити все. Як перестати зосереджуватись лише на прибутку, почати думати про цінність для клієнта та робити якісно те що подобається?
  • Як раціонально платити продавцям в умовах падіння продажу? Побудова системи мотивації: методи, які дійсно працюють в розвиток.

Михайло Винницький - PhD, Кембриджський університет, працював 7 років віце-президентом з продажу та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc., Канада. Викладає в kmbs (продажі, підприємництво, філософію бізнесу) та НаУКМА. Декан-організатор Winner-Коледж -- навчального центру групи компаній Winner в Україні. Має потужний досвід консультування в сфері управління продажами, серед клієнтів: Winner, Сіменс Україна, Приват банк, Дельта банк, Пролив, Росава, Київстар, Данфос, PZU, Євромета, Bonduelle.