Вас чекає суміш цікавих завдань, агентських рівнів, пошуків коду і порції позитиву приправленої кіно тематикою у форматі квесту.. Щоб перемогти, допоможуть знання кінематографічної історії міста, фільмів та мультфільмів сучасного і не тільки кіномистецтва. Не завадить трішки логіки і креативного мислення. Переможці будуть нагородженні цінними призами.

Що таке квест? Це суміш брейн-рингу, орієнтування на місцевості, флешмобів, незвичних ситуацій та нестандартних рішень. Ви проведете цікаво і корисно недільний вечір у азартній боротьбі за призи. Знайдете нових друзів. Отримаєте купу адреналіну чи просто випробуєте себе в ситуаціях на межі інтелектуальних та фізичних можливостей.

Суть гри в тому, що ви через інтернет (моб. телефон, КПК, ноутбук, ПК) отримуєте завдання яке необхідно виконати на вулицях міста. У якості завдання може бути логічна загадка з певною вулицею і номером будинку, або прокладання вами найкоротшого маршруту від точки до точки чи виконання певних дій у визначеному місці, наприклад сфотографуватися на плечах пам'ятника поблизу Театральної площі. Результатом виконання завдання є отримання командою спеціального коду. За допомогою цього коду ви отримуєте наступне завдання. Перемагає команда що найшвидше виконала всі завдання.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УЧАСТІ

- Команда 3-5 чоловік;
- Інтернет на телефоні або КПК (Wap теж підійде);
- Зв'язок між командою, ручка і папір;

ПРИЗОВИЙ ФОНД

І: Навушники з верхньою дужкою + квитки в кіно + сувенірка + 50% призового фонду
II: Мишка (комп’ютерна), але секрет яка...+ квитки в кіно + сувенірка + 30% призового фонду
III: флешка на 8Гб + квитки в кіно + сувенірка + 20% призового фонду

Це далеко не всі подарунки...
Веб-сайт:
http://vk.com/kinoquest