Слова - зайві...
Ніч Шедеврального Кіно
 1. «Моторошно голосно і вкрай близько»

Десятирічний Оскар втрачає батька в день атаки на вежі-близнюки в Нью-Йорку. По всьому місту Оскар шукає інформацію, яка повинна привести його до вирішення загадки батька. На шляху хлопчикові зустрінуться різні люди, але їх всіх об'єднує страшна катастрофа, тому кожен намагається впоратися з власним горем.
 2. «Життя Пі»

Це ще одна історія Мауглі, яка відбувається не в джунглях, а посеред Тихого океану, де по безкрайньому водному просторі дрейфує човен зі постраждалими після корабельної аварії. А врятувалися небагато - хлопчик Пі, зебра, гієна, орангутанг і бенгальський тигр, і всі, звичайно ж, хочуть вижити. У кого з них більше шансів?
 3. «Хмарний атлас»

Шість історій, змінюючи і переплітаючись одна одну, ведуть глядача фантастичної стрічки «Хмарний атлас» в захоплюючий, дивний і дивовижний світ. Кожна з них відбувається в свій час і в різних місцях, але, як у дзеркальному лабіринті, герої фільму незримо пов'язані один з одним. 19 століття і далеке постапокаліптичне майбутнє, люди різних професій і соціальних статусів - історії слідують одна за одною, перериваючись, здавалося б, на середині, і знаходячи несподівані продовження знову ....