Супер позитивний концерт  Наталії Фаліон та гурту “Лісапетний Батальон” відбудеться у Рівному.         

Попри складну ситуацію в державі, учасниці «Лісапетного батальйону» їдуть до Рівного, аби підтримати дух жителів славного міста, подарувати справжню українську пісню, яка допомагає і в радості і в нелегкий час. Народний гумор, який супроводжує кожну пісню «Лісапетного батальйону», допоможе підняти настрій усім, хто завітає на концерт. Адже, як відомо, тільки позитивне сприйняття життя допомагає переборювати всі труднощі.

«Україно! Я звертаюсь до всіх тих, хто любить пісню, хто сам співає, хто вміє співати і вміє слухати. Ми їдемо до Вас! Ми веземо свої найкращі пісні. Ганька – секс-символ України – вже рветься на побачення зі своїм глядачем. «Лісапетний батальйон» - вже на порозі. Залишайте всі свої справи, бо ми співаємо для Вас!», - говорить народна улюблениця Наталія Фаліон.

Рік тому пісня про «лісапет» принесла народному сільському колективу всеукраїнську славу в шоу «Україна має талант». Сьогодні цей гурт раді бачити у всіх куточках нашої країни та за кордоном. Гроші від концертів артисти віддають на добудову храму в їхньому рідному селі. Керівник «Лісапетного батальйону» Наталія Фаліон мріє, щоб у новозбудованій церкві охрестили її внука, який незабаром з’явиться на світ.

Кожен концерт «Лісапетного батальйону» - це неповторні пісні, запальні танці, неперевершені відеоінсталяції та море позитиву на сцені.

Телефонуйте та замовляйте квитки за телефонами: 43-93-38, 097 055-32-21