В приміщенні 2 корпуса НУВГП відбудеться відкриття VІ загальноміського фестивалю-конкурсу з економіки «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!» серед учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій міста.

Фестиваль-конкурс проводиться за ініціативою профільної Школи бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді за підтримки МГО «Сприяння позашкільної освіти та соціального захисту дітей та молоді ПДМ»;Управління освіти Рівненського міськвиконкому; Управління економіки міста; Національного університету водного господарства та природокористування; Національного університету «Острозька академія»; АТ «УкрСіббанк»; банк «Русский стандарт».

Мета конкурсу:

Інтеграція економічного та соціального мислення серед школярів у форматі аналізу та синтезу.

Поглиблення теоретичних знань та практичних навичок підлітків в галузі економіки та соціальної політики.

Виявлення здібної аудиторії з подальшою її практичною та теоретичною підготовкою.

Пропаганда соціальної відповідальності бізнесу.

Пропаганда активного способу життя. 

Всі учасники VІ міського фестивалю – конкурсу з економіки «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!» будуть нагороджені дипломами, а переможці – грошовими нагородами та/або цінними подарунками. Кращі роботи будуть опубліковані у ЗМІ та збірках конкурсних робіт. Автори цікавих бізнес-ідей та інших творчих завдань будуть запрошені на телепередачу «ПіДеМо разом». Головного переможця за результатами конкурсу буде включено до команди-учасника Відкритого міжнародного фестивалю з економіки та підприємництва для молоді «Сходи до успіху 2014» (м. Мінськ, Білорусь).

Керівництво конкурсом здійснює оргкомітет.