«Хто під каблуком!» повертається!

Кохаєте одне одного, впевнені у своїх почуттях і спокійнісінько живете-поживаєте з найдорожчою половинкою… 
Тоді саме час додати до своїх стосунків трохи провокації, шаленості, гри! Час додати жару! Помірятися силами, почуттями, обов’язками і визначити, врешті-решт «Хто під каблуком!»
Хто! Ми не запитуємо - ми провокуємо!

Акція "Хто під каблуком!" - можливість для молодих пар випробувати свої стосунки на розподіл прав, показати свій, оригінальний,спосіб творення спільного буття, ще раз перевірити почуття, зіграти разом у гру створену саме для них двох, отримати нові враження та можливість відправитися вдвох у незабутній, екзотичний відпочинок! Для цього потрібно пройти два відбіркових етапи і основне випробування,що відбудеться біля Злати, як результат акції! Побачимо, хто ж все-таки під каблуком! 

Метою акції ми бачимо популяризацію сучасних та прогресивних взаємин молодих людей між собою та заохочення молодих пар до спільного відпочинку та спільної творчої діяльності.

Акція «Хто під каблуком» триватиме з 14 лютого 2014 року до 20 квітня 2014 року - два місяці, протягом яких парам доведеться пройти ряд цікавих та захопливих випробувань у трьох турах, аби досягти своєї мети – неймовірного відпочинку удвох!

Акція проводиться у три тури:

1 тур
14лютого – 8 березня
Перший відбірковий тур, що відбуватиметься в інтернет-мережі. Кожен може зареєструвати свою пару до участі у акції – варто лише надіслати короткий опис про свою пару згідно запропонованої анкети та спільне фото. 
Фото та анкети розміщаються на сторінці - https://vk.com/htopidkablukom 
Учасників, що потраплять до 2 туру, обирає журі з представників торговельного центру та партнерів акції. Одна пара, що назбирає найбільше позитивних та оригінальних коментів під своїм фото також проходить до 2 туру. Загальна к-сть пар, що проходить до 2 туру - 20 пар.

2 тур
17 – 30 березня
Відбувається у радіоефірі у форматі інтерактиву. Ведучий додзвонюється обом представникам пари та задає провокативні (позитивні, у межах цензури) запитання, на які вони мають дати однакову відповідь. За кожне запитання пара отримує бали, які надалі впливають на рішення журі у відборі 6 пар, що потраплять до 3 туру (фіналу). Усі учасники 2 туру отримують подарунки від торговельного центру та партнерів.

3 тур - Фінал
20 квітня
Шоу на майдані Короленка
Пік випробувань для тих, хто втримався у акції та дійшов до фіналу! Ось тут розпочинається найцікавіше. Запекла, але весела, цікава, радісна боротьба. У фіналі на пар чекають цікаві активні конкурси, ігри, перевірка на кмітливість у вікторинах та міні-квестах, творчі завдання і змодельовані неоднозначні ситуації. Хто виявиться найвправнішим, чия система взаємостосунків найдієвіша, хто зможе з усмішкою справитися з усіма завданнями і заставити сміятися інших? Той і отримає у подарунок нову пригоду – неймовірний екзотичний відпочинок на двох! 
Крім того програма фіналу включатиме виступи відомих у Рівному зіркових гостей, які зможуть підтримати чи випробувати наші пари. Переможців обиратиме журі - молоді та відомі у Рівному постаті, ті, які мають досвід сімейного життя, які активні та прогресивні. Нагородження відбуватиметься одразу на сцені. Усі пари матимуть подарунки у різних номінаціях від партнерів акції, а пара-переможець отримає сертифікат на подорож.