Ведучий: Олександр Грищенко

Дегустаційна карта:

Виноробня  Конрад повністю належить сім'ї Hengstler (Хенгстлер) - Конраду, Сігрун і їхнім  двом синам  Конраду та Карло.
Сім’я Хенгстлерів спочатку емігрувала з Німеччини в Мельбурн (Австралія), де вони і оселилися і прожили більше 20 років. Під час подорожі по Новій Зеландії, Конрад відкрив для себе Совіньон Блан у долині Мальборо і відразу ж привернув до цього видатного вина увагу. З того моменту було легко прийнято рішення переїхати в Мальборо і зайнятись виробництвом вина.

Свої перші виноградні лози сім'я посадила у 1996 році і з тих пір виробляє цілий ряд вин з двох своїх виноградників Wairau і Waihopai в долині Мальборо, які складають 40 гектарів. Сорта винограду Совіньон Блан і Піно Нуар  ростуть на двох виноградниках, а Гевюрцтрамінер та Рислінг вирощують виключно в долині Waihopai поруч з сімейним маєтком.

Висока якість є головним критерієм Конрад. Починається вона з виноградників і продовжується на виноробні, де застосовується стандарт «ручної праці».

З метою показати весь спектр ароматів Совіньйон Блан  виноград спеціально збирають у  шахматному порядку, орієнтованому на конкретний ступінь зрілості винограду.  Основна частина вина бродить у чанах з нержавіючої сталі при контрольованих температурах 10- 13 °С, а невелика кількість - в бочках із французького дуба, що додає винам складності і насиченості.

Детальна інформація: http://www.winetime.ua/degustation/rivne/konrad_rivne/