Львівський етно-джазовий гурт «ShockolaD» в Рівному знають та люблять. Вже п’ятий рік поспіль «ShockolaD» та джазовий клуб "ДжЕм" влаштовують різдвяне джазове свято, яке вже стало традиційним. В жовтні 2012 року музиканти презентували свій новий альбом “World”, смачний, фолковий та мелодійний.

Наразі, 15 травня 2013 року о 19-30, джазовий клуб "ДжЕм" запрошує всіх поціновувачів солоденького до бару «Blues & Jazz» на концерт «Andrew Kokhan Blues Band», лідером якого є Андрій Кохан, басист гурту "ShockolaD".

Склад гурту:

Ігор Гнидин – барабани

Анастасія Литвинюк – клавішні

Євген Кірлейса – бас

Андрій Кохан – вокал, гітара

У програмі концерту ви зможете почути композиції таких метрів блюзу як Мадді Вотерз (Muddy Waters), Рей Чарльз (RayCharles), Ерік Клептон (Eric Clapton), Боб Ділан (Bob Dylan), Джон Скофілд (John Scofield) у звучанні та власній інтерпретації від «Andrew Kokhan Blues Band»

Андрій є також координатором "BluesClub.Lviv", і на питання, чому «шоколадки» вирішили грати ще й блюз, відповідає: «Ми хотіли зробити проект, в якому могли б повернути дух, який існував в тих же 50-х, коли не стояло гостро питання авторського права, і робити аранжування на чужі пісні були абсолютно нормальною практикою. Маючи таких музикантів у групі, дуже легко грати музичними фарбами, робити музику рельєфною, говорити щось нове, зберігаючи оригінальний дух і «послання». Можна сказати, що нам хотілося робити те, чого нам самим не вистачало».

Отже, буде гаряче!

Замовлення квитків за тел.. 43-29-73, (067)363-34-18