• Головна
  • За мир на рідній землі молилися у священних місцях Рівненщини
14:21, 24 квітня 2014 р.

За мир на рідній землі молилися у священних місцях Рівненщини

Втілюючи у життя прагнення працівників державних органів доходів і зборів краю долучитися до духовності, обласна Рада галузевої профспілки організувала поїздки святими та історично-культурними місцями нашої області - «Сім монастирів Рівненщини».

В екскурсіях взяли участь понад 130 бажаючих членів обласної профспілки працівників державних органів доходів і зборів та ветеранів податкової служби.

Подорож Рівненщиною допомогла перегорнути славні сторінки історії, сповнені дивовижним минулим та живою сучасністю. У цьому знайомстві з рідним краєм працівників податкових органів нашої області привітали дзвони монастирів та соборів, вони побачили древні городища та духовні святині, кожна з яких має власну історію…

Західно-український регіон – це територія чотирьох історичних земель, що були приєднані до сучасної України лише в середині минулого століття. Найбільша з них Галичина (Львівська, Івано-Франківська та Тернопільська області), друга по величині – Волинь (Волинська та Рівненська області), за ними Буковина (Чернівецька область) та Закарпаття (Закарпатська область).

Упродовж віків волинське духовенство утворювало окрему замкнену групу зі своїми внутрішніми законами та традиціями. Духовна культура українців Рівненщини розвивалась в дуже складних умовах, її десятиліттями намагалась знищувати радянська система. Але всупереч багатьом негативним факторам, православна церква у регіоні продовжувала відігравати авторитетну роль, знаходила підтримку віруючих людей.

Екскурсанти відвідали ключові центри канонічного православ’я краю, які постійно опікуються збереженням та популяризацією християнських цінностей: Свято-Троїцький Корецький жіночий монастир (15-17ст.), Свято-Троїцький Дерманський жіночий монастир (17-19 ст.), Свято-Троїцький Межиріцький чоловічий монастир (15-16 ст.), Свято-Покровський Гощанський жіночий монастир (17 ст.), Свято-Миколаївський Городоцький жіночий монастир (16 ст.), Свято-Різдво-Богородичний жіночий монастир (18-19 ст.), Свято-Успенський Липецький чоловічий монастир.

У цей непростий для рідної України час, душа кожного небайдужого потягнулась до цих священних місць, де кожен міг помолитися за Україну та її героїв, за родину, за близьких, за здоров’я та ЗА МИР НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ.

Про це повідомляє Головне управління Міндоходів у Рівненській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паломництво #сім монастирів рівненщини #гу міндоходів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...