10:36, 26 лютого 2015 р.

Як ефективно писати?

Копірайтинг. Ви вже чули це слово? Мабуть, що чули. А, можливо, вам на очі  вже навіть потрапляла одна або дві статті. А якщо ж ви почули це слово уперше, то тут все просто. Копірайтинг – це мистецтво або професія (вибирайте що вам до вподоби більше) писати не художні тексти – рецензії, огляди, статті для блогів, ділові пропозиції. Сьогодні ви дізнаєтесь про те, які книги на тему копірайтингу пропонує вам книжковий ринок.

У цьому книжковому огляді я запропоную вам книги лише тих авторів, які розуміють наш менталітет. Тому, не зважаючи на те, що найбільші зірки копірайтингу мешкають в Америці, ми сьогодні розглянемо книги українських та російських авторів.

Сергій Бернадський – «Тексти, що продають. Як перетворити читача в покупця». Книга не велика і всі ідеї легко можна звести до 3-4 статей. Ця книга чудово підійде для початківців. Але мушу попередити – ціна буде кусатися.

Наступними йдуть дві книги від видавництва «Пітер». Хоча обидві книги схожого формату і обидві про копірайтинг. Але не зважаючи на схожість, - вони не є суперниками - вони чудово доповнюють одна одну. То ж, зустрічайте – Дмітрій Кот «Копірайтинг. Як не з’їсти собаку» та Дєніс Каплунов «Копірайтинг масового ураження». Книги дадуть багато практичних знань та доповнять їх великою кількістю прикладів. Великим плюсом цих книг є їх ціна. Кожна з цих книг вам обійдеться у 80-90 гривень, а це не так вже і дорого.

Не так давно Дєніс Каплунов видав ще одну книгу – «Ефективна комерційна пропозиція». Видавництво вирішило позиціонувати її як щось престижне, тому ціну на неї підняло нереально високо – понад 400 гривень. Книга представляє збірку статей на тему написання комерційних пропозицій. Книга виключно практична. Чудово підійде вже досвідченим копірайтерам, що бажають розширити свій арсенал професійних прийомів.

Книгу на таку ж тематику видав Андрій Парабеллум у співпраці з трьома колегами – «Як писати тексти, що продають: комерційні пропозицій, що приносять мільйони». Погодьтеся, назва звучить багатообіцяюче. Книга написана у вигляді невеличкого тренінгу: отримуєте невеличку порцію теорії, а після отримуєте домашнє завдання для закріплення знань на практиці. Книга обійдеться в 2-3 рази дешевше ніж книга Дєніса Каплунова.

І на завершення представляю вам книгу, яка для мене видалася особливою. Хоча її автор не з’являється так часто в роликах ютуба та на конференціях, але книга заслуговує на увагу – вона написана дуже оригінально та практично. То ж, зустрічайте – Саша Карєпіна «Пишемо переконливо. Сам собі копірайтер». Тут ви знайдете поради, як щодо ділового письма, так і поради для написання статей. Доступно, цікаво, практично. Тут уперше зустрів поради, як писати лист-прохання (тобто коли не маєте що запропонувати на заміну) – в житті буває і таке.

Це звісно ж не повний список книг по копірайтингу, що пропонує сучасний книжковий ринок. Але для швидкого старту вам буде достатньо однієї з них. Маю надію, що одна з цих книг стане вам у нагоді для розвитку вашого бізнесу чи просто написання цікавої статті або посту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #цікавини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...